2. decembrī, Rīgā, ATTA centrā notiks Eiropas Savienības iekšlietu fondu – Iekšējās drošības fonda, Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda un Finansiālā atbalsta instrumenta robežu pārvaldībai un vīzu politikai – 2014.-2020. gada plānošanas perioda noslēguma un 2021.-2027. gada plānošanas perioda atklāšanas pasākums “Eiropas Savienības ieguldījums Tavā drošībā!”.

Pateicoties Eiropas Savienības atbalstam, Latvija iekšējās drošības jomā ir daudz sasniegusi gan savā, gan Eiropas Savienības labā. Pasākuma mērķis ir parādīt to, kāds ir Eiropas Savienības ieguldījums mūsu katra drošībā Latvijā. Pasākuma ietvaros plānotas arī diskusijas iekšlietu nozares iestāžu vadības un nevalstiskā sektora pārstāvju starpā par šādām tēmām: "Neprognozējamā migrācija kā mūsdienu izaicinājums" un "Iekšlietu dienests - prestiža nākotnes darba vieta". Pasākuma moderators būs LTV redaktors un žurnālists Uģis Joksts.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties pasākumā. Informējam, ka esam paredzējuši speciālu laiku mediju intervijām ar diskusiju dalībniekiem laikā no plkst. 12.00 līdz 13.00. Savu dalību lūdzam pieteikt līdz 1.decembra plkst. 12.00, sūtot uz e-pastu kn@iem.gov.lv .

Pasākumā piedalīsies: Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs un citi Iekšlietu ministrijas vadības pārstāvji, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre, Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts, Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieks Juris Martukāns, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšniece Maira Roze, kā arī Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Armands Augustāns, Starptautiskās Migrācijas organizācijas (IOM) pārstāvniecības Latvijas Republikā biroja vadītājs Ilmārs Mežs, “Providus” direktore un vadošā pētniece Iveta Kažoka.

Pasākuma programma