Statuss:
Noslēdzies

17 VUGD amatpersonu ģimenes piedalās ES Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI) 2014.-2020.gadam apakšprogrammas PROGRESS projektā “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darbalaiku” (VS/2015/0206).

attels

Projekta vadošais partneris: Labklājības ministrija

Projekta sadarbības partneri:

 Rīgas pilsētas pašvaldība

 Jelgavas pilsētas pašvaldība

 Valmieras pilsētas pašvaldība

 Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts (InCSR)

Projekta mērķis: Izveidot ilgtermiņā funkcionējošu modeli elastīgu bērnu aprūpes pakalpojumu subsidēšanai un attīstībai, veicinot vecāku nodarbinātību, kā arī darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.

Projekta realizācijas laiks: 01.08.2015.-31.12.2017.

Projekta kopējais finansējums: 1 063 554 EUR (80% - ES finansējums, 20% - valsts līdzfinansējums)

Projekta apraksts:

Viena no programmas prioritātēm ir ģimenei draudzīgo iniciatīvu ieviešana. Šis projekts dod iespēju darbiniekiem, kas strādā maiņās veiksmīgāk apvienot darbu un ģimenes dzīvi, nesamazinot nodarbinātības apjomu un neuztraucoties par bērnu pieskatīšanu.

Programma piedāvā iespēju saņemt bērnu uzraudzības pakalpojumu (līdz 20 stundām nedēļā)  darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku – vakaros, naktīs un brīvdienās. Šajā laikā bērns tiek pieskatīts, kā arī viņam tiek nodrošināta ēdināšana un brīvā laika pavadīšana. Pakalpojumu ir iespējams saņemt 10 mēnešu garumā, turklāt pirmie 4 mēneši tiek apmaksāti 100% apmērā no programmas puses. Dalībai projektā pieteicās 17 VUGD amatpersonu ģimenes no Rīgas un Jelgavas.

Vairāk par projektu ir iespējams lasīt prezentācijā vai Labklājības ministrijas tīmekļa vietnē.