Jaunumi Preses relīzes

Šodien, 7.jūnijā, plkst.10.00 SIA „Riga fertilizer terminal”, Uriekstes ielā Rīgā, notiks vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības mācības.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā,  kā arī pārbaudīt iesaistīto institūciju un uzņēmuma sadarbību, izvērtēt amatpersonu spēju novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus.

Praktiskajās mācībās uzņēmuma teritorijā piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Rīgas pašvaldības policijas, Valsts vides dienesta, Neatliekamas medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts policijas, Rīgas brīvostas pārvaldes, kā arī SIA „Riga fertilizer terminal pārstāvji.

Mācību rīkotāji aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbs uzņēmuma teritorijā, un atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem SIA „Riga fertilizer terminal” apkārtnē, kā arī iespējamo satraukumu!

Praktiskās mācības norisināsies, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Lai samazinātu mācību dalībnieku kontaktēšanos, atsevišķas mācību scenārija epizodes tiks izspēlētas attālināti.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem nebūs iespējams klātienē vērot mācību norisi!