Civilā aizsardzība Jaunumi Preses relīzes

Šodien, 10.augustā, plkst. 10.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) piedalīsies SIA “Latvijas propāna gāze” rīkotajās vietējā līmeņa praktiskajās civilās aizsardzības mācībās Cempu ielā 12, Valmierā.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, pārbaudīt iesaistīto institūciju un uzņēmuma sadarbību, kā arī izvērtēt amatpersonu spēju novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus.

Mācībās tiks inscenēta situācija, ka, veicot 50 litru gāzes balonu uzpildīšanu ar sašķidrināto naftas gāzi (propāns/butāns), plīst gāzes balonu uzpildes posteņa gāzes pievadcaurule, noplūst un aizdegās gāze. Objektā tiek izsludināta trauksme.

Mācībās piedalīsies VUGD, Valsts vides dienesta, pašvaldības policijas, Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un SIA “Latvijas propāna gāze” pārstāvji.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot operatīvos dienestus uzņēmuma teritorijā! Mācību organizatori atvainojas iedzīvotājiem par mācību laikā radītajām neērtībām.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem nebūs iespējams klātienē vērot mācību norisi!