Jaunumi
Ilustratīvs attēls, kurā redzama Latvijas karte, kas iekrāsota sarkanā krāsā, tādējādi brīdinot par ekstremālu karstumu. Klāt pievienots uzraksts - Uzmanību! Esi piesardzīgs!

27.06.2022. laika posmā no 12.00 līdz 15.00 un 28.06.2022. dienā Latvijā gaidāms ekstremāli stiprs karstums - gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +33o

RĪKOJIES, ir gaidāms ekstremāls karstums, un ir būtiski paaugstināts veselības traucējumu risks iedzīvotājiem! Neuzturies tiešos saules staros, īpaši dienas vidū. Pastiprināti uzņem šķidrumu, padzeries regulāri visas dienas garumā. Samazini plānotās dienas aktivitātes, kuras var radīt papildu riskus veselībai (fizisks darbs un sportošana ārā saulē, atpūta pludmalē dienas vidū). Seko atbildīgo institūciju norādījumiem! Vairāk https://www.nmpd.gov.lv/lv/bistams-karstums. Ir iespējami infrastruktūras funkcionēšanas traucējumi.
Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet bridinajumi.meteo.lv/

ESI PIESARDZĪGS izmantojot atklātu liesmu! Saule apkārtējo vidi padara sausāku un ugunsnedrošāku, līdz ar to pat mazākā dzirkstele var izraisīt postošu ugunsgrēku.