Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.augusta plkst. 6.30 līdz 4.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 49 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 21.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Augustes ielu Liepājā, kur otrā stāva dzīvoklī dega no gāzes balona noplūstoša gāze apmēram 0,5m2 platībā. Ugunsgrēks nodzēsts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās un, dzēšot ugunsgrēku, cieta viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Plkst. 13.56 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dienvidkurzemes novada Priekules pagastu, kur divstāvu daudzdzīvokļu mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienā no dzīvokļiem deg sadzīves mantas 1,5m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās 12 cilvēki. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 15.42.

Plkst. 09.41 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Šauro ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens 0,2m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no sadūmotā dzīvokļa evakuēja vienu cilvēku. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 10.11.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, trīs elektrības sadales skapji, sadzīves mantas, vieglā automašīna, ražošanas noliktavas palīgtelpas un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.