Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21.novembra plkst. 6.30 līdz 22.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 40 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 16.09 VUGD saņēma informāciju, ka Bauskas novada Brunavas pagastā īslaicīgas izmitināšanas ēkā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāva ēkas pirmajā stāvā deg starpstāvu pārsegums 30m2, piebūve 10m2, sadzīves mantas bēniņu telpā 5m2  un jumta konstrukcijas 20m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 20.35.

Vakar īsi pirms astoņiem no rīta ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu Salaspils pagastā, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Negadījumā bija iesaistītas četras vieglās automašīnas, ugunsdzēsēji glābēji no vienas automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku un nodeva NMPD mediķiem. Plkst. 9.36 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Vakardien plkst. 8.08 saņemts izsaukums uz Mūkusalas ielu Rīgā, kur celtniecības bedrē, apmēram trīs metru dziļumā, iekritusi automašīna. Automašīnas vadītājs no automašīnas bija izkļuvis saviem spēkiem. Izmantojot glābšanas automašīnas manipulatoru, mašīna no bedres izcelta. Plkst. 11.01 VUGD darbu notikuma vietā noslēdza.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, ārdurvis, durvju aile, veļas mašīna, sadzīves mantas, galds, sodrēji ēkas dūmvadā, garāža, trīs vieglās automašīnas, garāža ar piebūvi un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.