Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4. jūlija plkst. 6.30 līdz 5. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumu – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā trīs uz mežu ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 00.07 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Dārzkopības ielu Jūrmalā, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega skurstenis 9 m2 platībā, kā arī pārsegums bēniņos 1 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki.  Plkst. 3.44 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Vakar plkst. 8.48 VUGD saņēma izsaukumu uz Lielo ielu Jelgavā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, četrstāvu ēkā jūtama nezināmas vielas smaka. Ugunsdzēsēji glābēji telpas pārmeklēja un izvēdināja, taču bīstamas vielas noplūdi nekonstatēja. Saviem spēkiem no ēkas bija evakuējušies trīs cilvēki. Plkst. 9.34 VUGD darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, mājas ārsiena, divas vieglās automašīnas, šķūnis, trīs gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, elektrības stabs un sodrēji dūmvadā.