Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.jūlija plkst. 6.30 līdz 29.jūlijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 47 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet 7 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 23.20 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Liezēres pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamajā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamā māja pilnā 120m2 platībā. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 4.46.

Vakar saņemti divi izsaukumi, kur mežos apmaldījušies cilvēki. Ventspils novada Piltenē, kur mežā apmaldījies viens cilvēks un Jēkabpils novada Kalna pagastā, kur mežā apmaldījušies divi cilvēki. Izmantojot skaņas signālus, cilvēkiem abos gadījumos tika norādīts pareizais virziens izejai no meža un, nākot skaņas virzienā, tie veiksmīgi izkļuva no meža.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektriskais drošinātājs, vieglā automašīna, kafijas automāts un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.