Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.novembra plkst. 6.30 līdz 24.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 14.58 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur notikusi vieglās un smagās automašīnas avārija. Ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas izcēla cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji novērsa degvielas noplūdi no kravas automašīnas, bet, uzstādot absorbējošās bonas, savākta grāvī izlijusī degviela. Notikuma vietā automašīnām atvienotas akumulatoru klemmes un, izmantojot absorbentu, sakārtota ceļa braucamā daļa. Plkst. 16.04 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, pelnu trauks, sadzīves mantas, malka, elektrības rozete un vadi, elektroinstalācija, sodrēji četru ēku dūmvados, saimniecības ēka un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.