Jaunumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6. janvāra plkst. 06.30 līdz 7. janvāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 27 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst.22.04 tika saņemts izsaukums Liepājā, kur vienstāva ražošanas ēkā dega tvaika nosūcējs 10m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 13 cilvēki. Plkst.00.17 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst.16.51 VUGD saņēma izsaukums Olaines novada Medemciemā, kur ar atklātu liesmu dega divstāvu koka dzīvojamā māja 180m2 platībā. Plkst.21.38 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst.12.11 tika saņemts izsaukums Ventspilī, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega siena un sadzīves mantas 2m2 platībā. No ēkas bija evakuējušies seši cilvēki. Mājoklī un ēkas kāpņu telpā bija uzstādīts dūmu detektors. Plkst.12.41 darbi notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega siltumnīca, vieglā automašīna, ūdens sildītājs, sodrēji dzīvojamās ēkas dūmvadā, atkritumi, sadzīves mantas, divos gadījumos piededzis ēdiens, noliktavas starpsiena, bet vēl citviet elektrosadales skapī bija sakusuši drošinātāji.