Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.novembra plkst. 6.30 līdz 17.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 11.26 saņemts izsaukums uz Siguldas novada Krimuldas pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies garāžā. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg garāža, kurā atrodas vieglā automašīna. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmu izplatības izdevās nosargāt blakus esošās ēkas. Kopējā degšanas platība bija 144m2 un sadarbībā ar Inčukalna un Krimuldas brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem plkst. 14.35 ugunsgrēks likvidēts. 

Plkst. 21.29 saņemts izsaukums uz Aizkraukles novada Kokneses pagastu, kur avarējusi vieglā automašīna. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja vienu cilvēku, kurš atradās zem avarējušās automašīnas un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 22.21 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības stabs, elektrības vadi, puķu pods, siltinājums, šķūnis, sodrēji ēkas dūmvadā un vieglā automašīna.