Jaunumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15.oktobra plkst.06.30 līdz 16.oktobra plkst.06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 39 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar plkst.00.03 VUGD saņēma izsaukumu Grobiņas novadā, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva dzīvojamā māja pilnā 50m2 platībā. Zem ēkas gruvešiem tika atrasts bojāgājis cilvēks. Plkst.03.51 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst.23.42 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī dega sadzīves mantas 18m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 15 cilvēki, 12 cilvēkus ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotām telpām izveda ar glābšanas masku palīdzību. Trīs cilvēki bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Degošajā dzīvoklī tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā. Plkst.02.03 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst.14.57 VUGD saņēma izsaukumu uz Abulas ielu Rīgā, kur četrstāvu ražošanas ēkā pazemes šahtā dega elektroinstalācijas kabeļi 41m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 10 cilvēki. Plkst.19.31 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar Ķekavas novadā no Daugavas tika izcelts bojāgājis cilvēks un nodots Valsts policijas darbiniekiem.