Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.maija plkst. 6.30 līdz 24. maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 59 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem deviņi bija kūlas ugunsgrēki, 25 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 21.02 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Cenkones ielu Liepājā, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega jumts un sadzīves mantas 5m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc stundas.

Plkst. 15.03 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Naukšēnu pagastu, kur ar atklātu liesmu dega trīs ēkas, kuras atradās netālu viena no otras. Notikuma vietā dega saimniecības ēka un tajā esošie divi kvadricikli un instrumenti, garāža un pirts 110m2 platībā. Notikuma vietā strādāja 11 ugunsdzēsēji glābēji, trīs cilvēki no Naukšēnu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības, kā arī bija piesaistīti trīs kaimiņu saimniecības traktori ar ūdens mucām, kuri notikuma vietai piegādāja ūdeni. Plkst. 19.03 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, kūla, divas kravas automašīnas, dzīvojamās mājas siena un griesti, dārza māja un šķūnis.