Pie ēkas ar vaļējām durvīm stāv astoņi vīrieši - ugunsdzēsēji glābēji un Baldones baznīcas pārstāvji. Fonā redzama ugunsdzēsēju glābēju automašīna
FacebookX / TwitterLinkedinThreads

Šodien, 22.aprīlī, VUGD Baldones postenī viesojās Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un Baldones baznīcas pārstāvji, un pasniedza pateicības mūsu ugunsdzēsējiem glābējiem: Jānim Dūmiņam un Ērikam Rusānovam. Glābēju izšķirošā un pareizā rīcība notikuma vietā šogad 20.martā palīdzēja savaldīt uguni un nosargāt Baldones baznīcu no ugunsgrēka tālākas izplatības.

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Jaunumi Sveicam!