Jaunumi Preses relīzes Pasākums

20.decembrī plkst. 10.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona pārvaldes telpās, Tērbatas ielā 9, notiks preses konference, kurā VUGD atgādinās un skaidros, kā svētku laikā izvairīties no nelaimēm un kā rīkoties, ja nelaime tomēr notikusi. Pasākuma laikā notiks arī paraugdemonstrējumi, kas ļaus ieraudzīt visbiežāk pieļautās kļūdas svētku laikā, kā arī izskaidrota pareiza rīcība, ja nelaime tomēr notikusi.

Preses konferences laikā VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Andris Kellijs atgādinās, kā ugunsdroši pavadīt svētkus, informēs par dūmu detektoru nepieciešamību katrā mājoklī, kā arī ieskicēs, cik sekundēs atruna – “ar mani tas nenotiks, jo es tā vienmēr esmu darījis, un viss ir bijis labi” – var pārvērsties par lielu postu. VUGD pārstāvji akcentēs, cik nozīmīga ir pašu iedzīvotāja atbildība, ļaujoties svētku priekiem, kā arī rosinās aizdomāties, ka katrs no mums ir atbildīgs, lai svētki ikvienās mājās būtu droši.

Visiem operatīvajiem dienestiem Ziemassvētku un Jaunā gada laiks ir saistīts ar intensīvu darbu, jo iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka tieši svētku brīvdienās cilvēki rīkojas neapdomīgāk, kas noved pie traģiskām sekām. Savlaicīga drošības prasību ievērošana var novērst daudzas potenciālās nelaimes.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti uz preses konferenci šī gada 20.decembrī plkst. 10.00 Valmierā, Tērbatas ielā 9.

Dalību preses konferencē lūdzam pieteikt, zvanot VUGD vecākajai inspektorei Sandrai Vējiņai – tel.nr. 27018728, epasts: sandra.vejina@vugd.gov.lv