Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 2. janvāra plkst. 06.30 līdz 3.janvārim plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 32 izsaukumu – astoņi uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega šķūnis, sodrēji dzīvojamo māju dūmvados, papīrs deviņstāvu mājas lifta šahtā, piededzis ēdiens, griesti un siena divstāvu mājas pirmā stāva dzīvoklī, divstāvu mājas ārsiena un elektrības vads, pirts un divos gadījumos – vieglās automašīnas.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Tīrainē, kur bija avarējusi vieglā automašīna, Tukuma novada Džūkstes pagastā, kur no avarējušas vieglās automašīnas tika atbrīvoti trīs cilvēki, un Bauskas novada Codes pagastā, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu un kravas automašīnas sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā atvienota avarējušo transportlīdzekļu akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Savukārt Rēzeknē piecstāvu namā tika konstatēta gāzes noplūde no gāzes vada. SIA “Latvijas propāna gāzes” darbinieki noplūdi novērsa, bet ugunsdzēsēji glābēji pārbaudīja un izvēdināja telpas. Notikumā cietušo nebija.