Jaunumi Preses relīzes

Rītdien, 20.janvārī, plkst. 11.00 notiks Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” nepilna laika neklātienes izlaidums.

Diplomus par ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķa kvalifikācijas iegūšanu saņems 19 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas – piecas amatpersonas no Kurzemes reģiona pārvaldes, astoņas amatpersonas no Rīgas reģiona pārvaldes, trīs amatpersonas no Vidzemes reģiona pārvaldes, divas amatpersonas no Vienotā kontaktu centra pārvaldes, viena amatpersona no UCAK.

Studijām nepilna laika neklātienē pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” uzņem VUGD amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm. Absolventiem ir iespēja turpināt studijas Rīgas Tehniskās universitātes studiju programmā “Ugunsdrošība un civilā aizsardzība”, iegūstot 2. līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

UCAK dibināta 2002. gadā un tās darbības mērķis ir sagatavot speciālistus darbam VUGD un citos ugunsdrošības, glābšanas un civilās aizsardzības dienestos un formējumos, kā arī iestādēs un komercsabiedrībās. Plašāka informācija par UCAK pieejama šeit:  www.ucak.vugd.gov.lv

Apsveicam kolēģus ar UCAK absolvēšanu un vēlam panākumus turpmākajās dienesta gaitās!