Jaunumi Skaidrojums

Intervijā TV3 sniedzām informāciju, ka vasarā VUGD nodarbināto aptaujā 30% bija norādījuši, ka nevēlas vakcinēties. Informācijas interpretācijas ir radījušas ažiotāžu, tādēļ vēlamies paskaidrot, ka šobrīd VUGD 63% nodarbināto ir ar sadarbspējīgiem sertifikātiem un turpina vakcinēties. Dienestā ir noteikts pārejas periods līdz šī gada 15.novembrim, pēc kura darbu klātienē varēs veikt tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Līdz minētajam datumam darbs klātienē iespējams arī ar negatīvu testēšanas sertifikātu. 

Mēs esam dienestā un pildām sevis izvēlēto misiju – glābt cilvēkus! VUGD ir jānodrošina dienesta darbības nepārtrauktība, lai iedzīvotāji būtu drošībā. Mums ikviens kolēģis komandā ir vajadzīgs un svarīgs, tādēļ turpinām vakcinēties, jo  vakcīna pasargā no smagas saslimšanas gaitas, kas nozīmē to, ka, saskaroties ar Covid-19, tomēr varēsim atgriezties komandā un īsākā laika periodā. 

Kategoriski norobežojamies no paziņojumiem, kur tiek piesaukti ugunsdzēsēji glābēji un tiek pausta maldinoša informācija par pretošanos vakcinācijai.