Jaunumi

22.janvārī plkst. 12.00 notiks Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” nepilna laika neklātienes izlaidums.

Diplomus par ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķa kvalifikācijas iegūšanu saņems 24 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas – astoņas amatpersonas no VUGD Rīgas reģiona pārvaldes,piecas amatpersonas no VUGD Kurzemes reģiona brigādes, četras amatpersonas no VUGD Zemgales reģiona brigādes, divas amatpersonas no VUGD Vidzemes reģiona brigādes, divas amatpersonas no VUGD Latgales reģiona brigādes, divas amatpersonas no Tehniskā dienesta pārvaldes un viena amatpersona no Operatīvās vadības pārvaldes.

Šis būs ceturtais UCAK nepilna laika neklātienes studiju izlaidums un kopumā šo izglītības programmu absolvējušas jau 73 VUGD amatpersonas.

Studijām nepilna laika neklātienē pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” uzņem VUGD amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm. Tālāk absolventiem ir iespējams turpināt studijas Rīgas Tehniskās universitātes studiju programmā “Ugunsdrošība un civilā aizsardzība”, iegūstot 2.līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

UCAK dibināta 2002.gadā un tās darbības mērķis ir sagatavot speciālistus darbam VUGD un citos ugunsdrošības, glābšanas un civilās aizsardzības dienestos un formējumos, kā arī iestādēs un komercsabiedrībās. Plašāka informācija par UCAK pieejama šeit:  www.ucak.vugd.gov.lv.

Sagatavoja: Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa