Jaunumi

Apkopotie dati par vakcinēšanās aptveri VUGD līdz 12.10.2021 liecina, ka patlaban dienestā ir 73% nodarbināto ar vakcinēšanās un pārslimošanas sertifikātiem, no kuriem 68% ir vakcinējušies.

Nedēļas laikā vakcinēto skaits VUGD ir pieaudzis par 10 %. VUGD 63% nodarbināto bija ar sadarbspējīgiem sertifikātiem, no kuriem 58% bija vakcinējušies.

Atbilstoši datiem par vakcinēšanos VUGD teritoriālajās struktūrvienībās: Vidzemes reģiona brigādē ir 70% vakcinētu nodarbināto, Rīgas reģiona pārvaldē 69%, Latgales reģiona brigādē 67%, Zemgales reģiona brigādē 64%, Kurzemes reģiona brigādē 51%.

Kolēģi turpina vakcinēties un notiek aktīvs izskaidrošanas darbs, lai palīdzētu VUGD nodarbinātajiem izprast vakcinēšanās nozīmību un dienesta darbības nepārtrauktības nodrošināšanu.

VUGD pilda misiju – glābt cilvēkus! VUGD ir jānodrošina dienesta darbības nepārtrauktība, lai iedzīvotāji būtu drošībā. Dienestam ikviens kolēģis komandā ir vajadzīgs un svarīgs, tādēļ jāturpina vakcinēties. Vakcīna pasargā no smagas saslimšanas gaitas. Tas nozīmē arī to, ka, saskaroties ar Covid-19, tomēr varēs atgriezties komandā un īsākā laika periodā.

Patlaban VUGD nodarbinātajiem, līdzīgi kā citās valsts pārvaldes iestādēs, ir laiks līdz 15.novembrim, kad ir iespēja vakcinēties. Līdz tam, ja vēl nav vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikāts, strādāt un pildīt dienesta pienākumus iespējams ar negatīva testa sertifikātu.