Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 11.novembra plkst. 6.30 līdz 14.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 134 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, 70 uz glābšanas darbiem, bet 41 izsaukums bija maldinājums.

Sestdien sešos no rīta Telts ielā Rīgā notika ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā vieglā automašīna iebrauca sabiedriskā transporta pieturā, bet tajā esošais cilvēks atradās zem automašīnas. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja bojāgājušo un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Piektdien pusdeviņos vakarā Saldus novada Pampāļu pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma, kura rezultātā vieglā automašīna atradās grāvī, ugunsdzēsēji glābēji divus cilvēkus izcēla no transportlīdzekļa nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Plkst. 10.23 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dienvidkurzemes novada Rucavas pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā vieglā automašīna atradās grāvī un tajā bija iespiests cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību cilvēku atbrīvoja un nodeva NMPD mediķiem. Vēl viens cilvēks no automašīnas izkļuva pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Svētdien vakarā pie Ziemeļu mola Liepājā ugunsdzēsēji glābēji no jūras izcēla bojāgājušo.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības rozete, elektrības vadi, palodze, lāpas, kūdra, koks, sodrēji ēkas dūmvadā, garāža, piecas vieglās automašīnas, noliktava, dārza māja, dzīvojamā māja un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.