Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9. jūlija plkst. 6.30 līdz 10. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 34 izsaukumus – desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Naktī Jēkabpils novada Dunavas pagastā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja cilvēkam, kuram mežā bija radušās veselības problēmas un viņš saviem spēkiem nevarēja no tā izkļūt. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēku atrada un nogādāja līdz NMPD mediķiem.

Pirms diviem dienā saņemts izsaukums Cēsu novada Dzērbenes pagastā, kur mežā bija apmaldījušies divi cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēkus atrada, izveda no meža un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Plkst. 11.06 VUGD saņēma izsaukumu Mērsragā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, cilvēks atrodas ezerā ar laivu un netiek krastā. Notikumā vietā ugunsdzēsēji glābēji sazinājās ar cilvēku, atrada to un nogādāja krastā. Plkst. 12.36 darbs notikumā noslēdzās.

Vakar plkst. 8.22 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Mālu ielu Jēkabpilī, kur ražošanas uzņēmuma divstāvu ēkas otrajā stāvā dega iekārta 0,5 m2 un skaidas 0,5 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās 20 cilvēki. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 9.48.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, piededzis ēdiens, sadzīves mantas, elektrības stabs, neapsaimniekota ēka, angārs un dzīvokļa ārdurvis.

Saistītas tēmas

Jaunumi Preses relīzes