Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27. marta plkst. 6.30 līdz 28. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 04.47 VUGD saņēma informāciju, ka Slokas ielā Rīgā piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī deg virtuve 5 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no mājas paša spēkiem evakuējās viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Plkst. 05.59 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 16.20 tika saņemts izsaukums uz Miera ielu Rīgā, kur trīsstāvu sabiedriskas ēkas pirmā stāva tualetē dega siena, atkritumu tvertne un salvešu turētājs 1 m2 platībā. No ēkas evakuēti 75 cilvēki. Plkst. 16.58 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā noslēdza.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kuros dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, vieglās automašīnas motortelpa, elektrības stabs, elektrolīnijas balsts, elektrības vadi un atkritumi.