Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25. maija plkst. 6.30 līdz 26. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 55 izsaukumus – 25 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 20.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lašu ielu Jūrmalā, kur ugunsgrēks izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka mājas pazemes autostāvvietā deg sadzīves mantas, riepas, elektroskūteris un lampas 20 m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pirms VUGD ierašanās saviem spēkiem no ēkas evakuējās 20 cilvēki. Plkst. 22.06 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, meža zemsedze, kūla, puķupods, sadzīves mantas, zāles pļāvējs, ekskavators, neapsaimniekota garāža, divas vieglās automašīnas, dārza māja un piecos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.