Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 13. marta plkst. 6.30 līdz 14. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 16.46 VUGD saņēma informāciju, ka Ventspils novada Užavas pagastā dzīvojamā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu – pirmais stāvs 70 m2 platībā un otrais stāvs 140 m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās izglābt pie ēkas novietoto smago automašīnu. Pārmeklējot ēku, cilvēki tajā netika atrasti. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 19.51.

Plkst. 16.39 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jelgavas novada Glūdas pagastu, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ugunsdzēsēji glābēji no avarējušās automašīnas atbrīvoja vienu iespiestu cilvēku, bet vēl viens izkļuva pats saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji arī atvienoja automašīnas akumulatora klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Plkst. 14.49 VUGD saņēma izsaukumu uz Garozes ielu Rīgā, kur sociālās aprūpes centra ceturtajā stāvā dega istaba 20 m2 platībā. No ēkas tika evakuēti 15 cilvēki, savukārt četrus cilvēkus ugunsdzēsēji glābēji izglāba. Plkst.16.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji trīs ēku dūmvados, sodrēji trīs dūmvados, sadzīves mantas, vieglā automašīna un četros gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.