Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23. janvāra plkst. 6.30 līdz 24. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 28 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 22.01 tika saņemts izsaukums uz Tilta ielu Rīgā, kur četrstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva dzīvoklī dega malka 6 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no dzīvokļa paša spēkiem evakuējās viens cilvēks. Diemžēl ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji nedzirdēja dūmu detektora signālu, kas vēstītu par izveidojušos sadūmojumu. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 23.09.

Vakar, līdz vēlam vakaram, ugunsdzēsēji glābēji veica ūdens atsūknēšanu Jēkabpils novada Ābeļos, kur plašā teritorijā ūdenī atrodas vairākas dzīvojamās mājas un saimniecības.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega plastmasas ūdensvada caurule un sodrēji dūmvadā, atkritumu savākšanas telpa, siltumizolācija un atkritumi, dūmvada siltumizolācija un trīs gadījumos atkritumi.