Jaunumi Preses relīzes

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6. februāra plkst. 6.30 līdz 7. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 14.20 saņemts izsaukums uz Limbažu novada Salacgrīvas pagastu, kur no automašīnas uz upi noplūda dīzeļdegviela. Ugunsdzēsēji glābēji upē uzstādīja divas absorbējošās bonas un plkst. 16.38 darbi tika pabeigti. Uz vietas strādāja arī Valsts vides dienesta pārstāvji.

Plkst. 00.13 saņemts izsaukums uz Asotes ielu Rīgā, kur dega trīs jūras konteineri 150 m2 platībā. Notikuma vietā pastāvēja izplatīšanās draudi. No blakus esošās ēkas ugunsdzēsēji glābēji evakuēja cilvēku. Plkst. 03.53 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji divu ēku dūmvados, garāža, vieglās automašīnas, celtniecības vagoniņa griesti, malka un sadzīves mantas, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un divos gadījumos atkritumi.