Jaunumi
Kreisajā malā trīs apļos foto: vienā lūsītis Ugunsdzēsējs glābējs Guntiņš, otrā VUGD sarkani baltā automašīna, bet trešajā divi ugunsdzēsēji glābēji. Blakus uz sarkana fona balts teksts: Atvērto durvju diena Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Ugunsdzēsībai Latvijā - 158 gadi. Labajā malā papildu informācija par pieteikšanos

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests 17.maijā svin savu dzimšanas dienu - Ugunsdzēsības Latvijā 158.gadadienu. Kā ik gadu šajā dienā 90 ugunsdzēsības depo visā Latvijā organizējam Atvērto durvju dienu. Priecājamies, ka savos svētkos varam aktualizēt drošības jautājumus, kā arī iepazīstināt ar ugunsdzēsēja glābēja profesiju.

17.maijā no plkst. 9.00-19.00 ikviens apmeklētājs varēs iepazīties ar ugunsdzēsēju glābēju profesiju - apskatīt VUGD tehniku, izmēģināt, cik sver ugunsdzēsēju glābēju ekipējums un izmēģināt, vai iespējams 30 sekunžu laikā uzģērbt ugunsdzēsēju glābēju aizsargtērpu. Ugunsdzēsēji glābēji arī sniegs atbildes uz jautājumiem, pastāstīs par drošu rīcību un protams, ka neiztiks arī bez kopīgas fotografēšanās.  

Lai plānotu apmeklētāju plūsmu un katram ciemiņam ugunsdzēsēji glābēji varētu veltīt laiku un uzmanību, izglītības iestāžu grupām nepieciešams iepriekš pieteikties tajā struktūrvienībā, kurā vēlas ciemoties.

Ugunsdzēsības depo kontakti

Izmantojot iespēju, atgādinām, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta mājas lapā atrodami izglītojoši materiāli dažādām vecuma grupām – darba lapas, prezentācijas, testi u.c.

Uz tikšanos 17.maijā kādā no 90 ugunsdzēsības depo visā Latvijā!

P.S. Jau savlaicīgi vēlamies informēt, ka VUGD telpās notiek izglītojošu pasākumu fotografēšana un filmēšana, ar mērķi veicināt pasākuma publicitāti un sabiedrības informētību, līdzās tam uzņemtie materiāli var tikt publicēti VUGD interneta vietnēs un sociālajos tīklos.  Ja, apmeklējot VUGD telpas un/ vai piedaloties VUGD  rīkotajos pasākumos, nevēlaties, lai fiksētie materiāli tiktu publicēti, lūdzam iepriekš par to informēt VUGD amatpersonas.