Vakar izglābti četri mežā apmaldījušies cilvēki Print

11.10.2018

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10.oktobra plkst. 6.30 līdz 11.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 29 izsaukumus, no kuriem 11 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, koks, elektrības vads, apgaismes ķermenis, sadzīves tehnika, divas vieglās automašīnas, šķūnis ar malku un dzīvojamā māja ar piebūvi.

Vakar ap plkst. 18.00 saņemts izsaukums uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur mežā apmaldījušies četri cilvēki. Izmantojot ugunsdzēsēju glābēju automašīnas skaņas un gaismas signālus, cilvēkiem norādīts pareizais virziens izejai no meža.

VUGD atgādina, ka dodoties uz mežu ogot vai sēņot, ievērojiet piesardzību! Ņemiet līdz uzlādētu mobilo tālruni un iegaumējiet apkārtni!

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušam dzīvniekam, vakar ugunsdzēsēji glābēji Slimnīcas ielā Liepājā atbrīvoja neapsaimniekotas mājas pamatos iesprūdušu kaķi.