Jaunākās ziņas

Jaunceļamā VUGD depo pamatos iemūrē vēsturisko vēstījuma kapsulu

29.04.2016

Piektdien, 29.aprīlī, Apē, jaunceļamā VUGD depo pamatos tika iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm. Savu vēstījumu, kā arī simbolisku suvenīru no savas puses kapsulā ielika Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks Oskars Āboliņš, Apes novada domes priekšsēdētāja Astrīda Harju un, protams, celtnieki - AS RERE GRUPA valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš - Āboliņš un RERE BŪVE valdes priekšsēdētājs Valdis Koks.

Vakardien ugunsgrēkā Rīgā cieta vīrietis

29.04.2016

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.aprīļa plkst. 6.30 līdz 29.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 59 izsaukumus, no kuriem  41 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņi uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks.

VUGD Apes posteņa jaunceļamās ēkas pamatos tiks iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm

Piektdien, 29.aprīlī Apē, jaunceļamā Valsts ugunsdzēsības un glābšana depo pamatos tiks iemūrēta simboliskā „vēstījuma kapsula”.

Noskaidroti konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” finālisti

28.04.2016

Trešdien, 27. aprīlī, Iekšlietu ministrijā norisinājās informatīvi izglītojošā projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” pusfināls, kurā labāko vērtējumu ieguvušās 10 komandas šā gada 23. maijā turpinās cīņu konkursa finālā par titulu “Visdrošākā klase – 2016” un apmeklējumu Līvu Akvaparkā.

Ziņu arhīvs Iepriekšējais Mēnesis Maijs 2016 Nākamais Mēnesis