Jaunākās ziņas

Olainē izglābtas divas mežā apmaldījušās sievietes

23.09.2016

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22.septembra plkst. 6.30 līdz 23.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 22 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un 10 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Vakar ugunsgrēkā Rēzeknē cieta divi cilvēki

22.09.2016

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21.septembra plkst. 6.30 līdz 22.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 35 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Sagatavots Informatīvais materiāls par ugunsslodzes noteikšanu

21.09.2016

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ir sagatavojos Informatīvo materiālu par ugunsslodzes noteikšanu. Tas ir sagatavots kā palīglīdzeklis ugunsslodzes noteikšanai. Informatīvajā materiālā ir norādīti normatīvie akti, kas nosaka nepieciešamību aprēķināt ugunsslodzes vērtību, apkopota informācija par vielas vai materiāla vienības degšanas siltuma daudzumu, kā arī dots aprēķina piemērs ugunsslodzes noteikšanai.  Informatīvais materiāls var tikt papildināts gan pēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta iniciatīvas, gan saņemot sabiedrības priekšlikumus.

Informatīvais materiāls par ugunsslodzes noteikšanu ir pieejams šeit.

VUGD piedalīsies projektā "Viena diena drošībai" Jelgavā

Ceturtdien, 22. septembrī, skolēnu Drošības nedēļas ietvaros vairāk nekā 600 Jelgavas 4. klašu audzēkņu piedalīsies bērnu drošības izglītības pasākumā “Viena diena drošībai”, ko organizē AS “Sadales tīkls”. Pasākumā  bērni atraktīvā un viegli saprotamā veidā iepazīsies ar dažādu dzīves situāciju būtiskākajiem drošības jautājumiem.

Ziņu arhīvs Iepriekšējais Mēnesis Sep 2016 Nākamais Mēnesis