VUGD Vidzemes reģiona brigādes čempionāts ugunsdzēsības sportāPrint

15.05.2017

12.maijā Valkā norisinājās tradicionālais VUGD VRB čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā piedalījās septiņas komandas  no Valmieras, Cēsīm, Limbažiem, Madonas, Gulbenes, Alūksnes un Valkas. Sacensību tiesneši uzslavēja vidzemnieku veikumu, jo visās disciplīnās visi rezultāti tika ieskaitīti.

100m šķēršļu joslas pārvarēšanā  pārliecinoši uzvarēja Valmieras ugunsdzēsēji glābēji (Oskars Reiziņš, Rihards Reiziņš, Edvīns Melnis, Edvarts Melnis, Mārtiņš Orskis) – viņiem pirmie pieci labākie rezultāti un komandai pirmā vieta šajā disciplīnā. Komandu vērtējumā otrā vieta Valkas komandai,  bet trešā  Madonas ugunsdzēsējiem glābējiem.

4x100m ugunsdzēsības stafetē rezultāti līdzīgi kā 100m šķēršļu joslas pārvarēšanā. Komandu vērtējumā  pirmā Valmiera, otrā Valka, bet trešā Madona.

Savukārt izvēršanās no motorsūkņa izvērtās par ļoti interesantu cīņu. Ar nepilnu četru sekunžu pārsvaru pirmo vietu izcīnīja Valmieras komanda, otrajā vietā Gulbenes daļa, bet trešie -  sacensību mājinieki Valkas daļas ugunsdzēsēji glābēji.

VRB čempionāta kopvērtējumā Valmiera izcīnīja pirmo vietu, otrajā vietā Valkas daļa, bet izcīnot otro labāko rezultātu trešajā disciplīnā – izvēršanās no motorsūkņa, Gulbenes daļa sīvā cīņā pārspēja madoniešus uz kopvērtējumā trešie. Ceturtajā vietā madonieši, piektie – Limbaži, sestie cēsinieki, bet septītajā vietā Alūksnes ugunsdzēsēji glābēji.

Sacensību uzvarētāji – Valmieras daļa  izcīnīja arī Valkas domes ceļojošo kausu. Tā kā šis ir jau trešais sacensību gads, tad kauss paliks Valmieras daļas īpašumā.

Sacensību uzvarētāji pēc mačiem atzina, ka daļā jau pavisam drīz būšot jauni plaukti, kur izcīnītās godalgas novietot.

VRB saka paldies VRB čempionāta ugunsdzēsības sportā organizatoriem un atbalstītājiem – Valkas novada pašvaldībai, SIA “FN- Serviss”, kā arī milzīgs paldies pašiem sportistiem!

Uz tikšanos Latvijas čempionātā Valmierā!