Naktī Ogres novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēksPrint

23.05.2018

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. maija plkst. 6.30 līdz 23. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 54 izsaukumu – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Naktī plkst. 00.58 VUGD saņēma izsaukumu uz Ogres novada Mazozolu pagastu, kur bija redzamas liesmas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 450m2 platībā deg malkas šķūnis un divas vieglās automašīnas. Plkst. 2.37 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 2.37 un šobrīd turpinās ugunsgrēka dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūla, niedres, krūmi, kūdras maisījums, zaru kaudze, meža zemsedze, ražošanas iekārta, vieglā automašīna, ēka un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Rīgā atbrīvoja zem ēkas lieveņa iestrēgušu kaķi, bet Balvu novadā izvilkta grāvī iestigusi govs.