Šonakt Jelgavas novadā nodega mājaPrint

29.12.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28. decembra plkst. 6.30 līdz 29.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Šonakt plkst. 1.12 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu māja, kurai iebrucis jumts. Plkst. 4.15 ugunsgrēks tika lokalizēts un tajā 120m2 platībā dega ēka. Šobrīd ugunsgrēka dzēšanas darbi turpinās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, vadi, elektrības rozete, ārdurvis un sadzīves mantas, vannas istaba, divi traktori, sodrēji piecu ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

Lai gaidāmās Jaunā gada svinības neaptumšotu nelaime, VUGD aicina cilvēkus neaizmirst par drošību – nepārkurināt krāsnis, uzmanīgi apieties ar uguni, neaizmirst nodzēst sveces un ievērot pirotehnikas lietošanas noteikumus!

 

Ja tomēr svētku laikā ir notikusi kāda nelaime un nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, nekavējoties zvaniet uz tālruņa numuru 112!