Rītdien notiks ārkārtas Krīzes vadības padomes sēdePrint

27.12.2017

Rītdien, 28.decembrī, plkst. 10.30, Ministru prezidenta pienākumu izpildītājs Jānis Dūklavs sasauc ārkārtas Krīzes vadības padomes (KVP) sēdi, lai izskatītu lūgumu izsludināt ārkārtējo situāciju meža nozarē.

KVP sēdē paredzēts izskatīt informāciju par biedrības “Latvijas Mežizstrādātāju savienība” un Latvijas meža īpašnieku biedrības lūgumu Ministru kabinetam izsludināt ārkārtējo situāciju meža nozarē. Uz KVP sēdi uzaicināti pārstāvji no Latvijas Mežizstrādātāju savienības, Latvijas meža īpašnieku biedrības un AS “Latvijas valsts meži”.

Ārkārtas Krīzes vadības padomes sēde norisināsies Rīgā, Brīvības bulvārī 36, Ministru prezidenta zālē.

Mediju iespējas: foto un video pirms sēdes un atbildes uz žurnālistu jautājumiem pēc sēdes (klātienē sēdi vērot nebūs iespējams).

Krīzes vadības padome ir koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir nodrošināt valsts un pašvaldību institūciju saskaņotu rīcību, veicot valsts apdraudējuma preventīvos un pārvarēšanas pasākumus, kā arī tā radīto seku likvidēšanas pasākumus. Krīzes vadības padomi vada Ministru prezidents. Krīzes vadības padomes locekļi ir aizsardzības, ārlietu, ekonomikas, finanšu, iekšlietu, tieslietu, veselības, satiksmes un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministri. Krīzes vadības padomei ir tiesības uzaicināt uz padomes sēdēm valsts, pašvaldību un citu institūciju amatpersonas vai ekspertus.