Vakar ugunsgrēkā Rīgā cieta viens cilvēksPrint

31.10.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30.oktobra plkst. 6.30 līdz 31.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 56 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 40 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Vakar plkst. 16.24 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Baltā ielu Rīgā, kur divstāvu dzīvojamā bija izveidojies piedūmojums. Ierodoties notikuma vietā  konstatēts, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī bija dedzis dīvāns 2m2 platībā. Mēģinot saviem spēkiem dzēst degošo dīvānu un iznesot to uz ielas, cieta vīrietis, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 16.51.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, cauruļu siltumizolācija, sodrēji dūmvadā, elektrosadales skapis un loga rāmis, vieglā automašīna, traktors.

Saistībā ar stirpā vēja radītiem postījumiem, VUGD aizvadītajā diennaktī devās uz 21 izsaukumu. Lielākoties ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja ceļa braucamo daļu no nolūzušiem kokiem, bet vienā gadījumā koks tika novākts no vieglās automašīnas, bet citā – tika noņemts atrauts divstāvu ēkas jumta segums.