Vakar ugunsgrēkā Rīgā cieta viens cilvēks Print

24.10.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.oktobra plkst. 6.30 līdz 24.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 39 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Vakar plkst. 05.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Viestura prospektā Rīgā, kur deviņstāvu dzīvojamā mājā bija izveidojies piedūmojums. Ierodoties notikumu vietā tika konstatēts, ka ēkas pirmā stāva dzīvoklī deg mēbeles 3m2 platībā. No ēkas tika evakuēti trīs cilvēki. Ugunsgrēkā cieta vīrietis, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 06.24.

Platības ziņā liekākais ugunsgrēks bija izcēlies Rīgā. Plkst. 07.25 VUGD saņēma izsaukumu Mangaļsalas ielu Rīgā, kur dega dārza māja. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka dārza māja deg ar atklātu liesmu pilnā 70m2 platībā, turklāt tai ir daļēji iebrucis jumts. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 09.55.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, salmu rullis, uz balkona novietots grils, durvju zvana skaļrunis, sodrēji dūmvadā, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un vieglās automašīnas.