Vakar ugunsgrēkā Engurē cieta cilvēks Print

19.10.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18.oktobra plkst. 6.30 līdz 19.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Šonakt plkst. 18.46 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Skolas ielā Engurē, kur četrstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,2m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta vīrietis, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pateicoties mājas iedzīvotāju vērībai un rīcībai, savlaicīgi tika pamanīts piedūmojums, kā arī bija izdevies likvidēt liesmas pirms VUGD ierašanās.

VUGD aicina ievērot piesardzību, sildot vai gatavojot ēdienu, kā arī uzstādīt mājoklī dūmu detektoru, kas laikus palīdzēs atklāt piedūmojumu.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji dūmvadā, ēkas piebūves jumta segums un starpsiena, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, Daugavpilī un Cēsīs no koka tika nocelti kaķi.