Vakar Daugavpilī dzēsts ugunsgrēks dzīvojamā mājāPrint

17.10.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.oktobra plkst. 6.30 līdz 17.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 33 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 21 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 15.14 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Daugavpils novada Biķernieku pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka 70m2 platībā deg vienstāvu dzīvojamā māja un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 20.17.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, dīvāns, vieglā automašīna, sodrēji divu ēku dūmvados un divos  gadījumos dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Tautas ielā Balvos notvēra čūsku, kas atradās pie dzīvojamās mājas ieejas durvīm un palaida brīvībā, Talsu šosejā Jūrmalā no kanalizācijas akas izcēla kaķi, bet Talsu ielā Rīgā glābēji no koka nocēla kaķi.