Vakardien ugunsdzēsēji glābēji Rīgā un Aizputē palīdzēja cilvēkiem mežāPrint

12.10.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11.oktobra plkst. 6.30 līdz 12.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 34 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības instalācija, vieglā automašīna, malkas šķūņa starpstāvu pārsegums un sodrēji ēkas dūmvadā. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Mazā Ūdens ielā Rīgā, kur dega atkritumi 10m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 00.17 un plkst. 2.14 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar ap plkst. 15.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Rudzu ielu Rīgā, kur kādam vīrietim, pastaigājoties mežā, radās veselības problēmas un viņš saviem spēkiem nespēja izkļūt no meža – ugunsdzēsēji glābēji nokļuva līdz vīrietim un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Savukārt ap plkst. 22.00 Aizputes novada Kalvenes pagastā mežā bija apmaldījies cilvēks – izmantojot skaņas un gaismas signālus, ugunsdzēsēji glābēji cilvēkam norādīja pareizo virzienu izejai no meža.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji Ventspils novada Popes pagastā atbrīvoja pusatvērtā logā iesprūdušu kaķi.