Vakardien Madonas novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēksPrint

10.10.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.oktobra plkst. 6.30 līdz 10.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma (VUGD) 38 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 20.41 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Barkavas pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies graudu kaltē. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka graudu kalts bunkurā dega pupas 8m2 platībā un ventilācijas šahtā putekļi 6m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 1.28.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, graudi kaltē, vieglā automašīna, dārza mājas ārsiena, malkas šķūnis, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Ievu ielā Ikšķilē, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega katlu telpa un mansards 55m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 00.56 un plkst. 4.10 ugunsgrēks tika likvidēts.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Rēzeknes novada Nautrēnu pagastā no apmēram astoņu metru dziļas akas izcēla suni un nodeva saimniecei.