Konkursa „Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros notiks preses konference par bērnu drošības jautājumiemPrint

13.10.2017

Piektdien, 13.oktobrī, plkst. 12.00 Iekšlietu ministrijā notiks preses konference, kas veltīta aktuālajiem bērnu drošības jautājumiem. Preses konference notiks Iekšlietu ministrijas un sadarbības partneru organizētā izglītojošā konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros. Preses konferencē piedalīsies amatpersonas no Iekšlietu ministrijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Līvu Akvaparka, A/S „Latvijas Gāze”, A/S „Sadales tīkls”.

Vienlaikus šajā dienā konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” 100 pusfinālisti sacentīsies par iekļūšanu finālā, lai oktobra beigās cīnītos par titulu “Visdrošākā klase – 2017” un apmeklējumu Līvu Akvaparkā. Jaunieši demonstrēs sagatavotos priekšnesumus par drošības tēmu un atbildēs uz dažādiem ar drošību un pareizu rīcību ārkārtas situācijās saistītiem jautājumiem. Tiks noskaidrotas desmit zinošākās komandas, kuras tālāk sacentīsies konkursa finālā.

Konkurss “Esi drošs – neesi pārdrošs” Latvijas skolu 7.-8. klašu skolēniem tiek organizēts ar mērķi nostiprināt skolēnu pamatzināšanas un veicināt viņu izpratni par drošību ikdienā un rīcību ārkārtas  situācijās, kā arī pievērst uzmanību problemātikai, kas skar skolēnu izglītošanu ar drošību saistītiem jautājumiem.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām pieteikt savu dalību preses konferencē līdz 12. oktobrim, rakstot uz e-pastu: iem.gov.lvgunta.skrebele