Vakardien ugunsdzēsēji glābēji dzēsa 14 ugunsgrēkusPrint

04.10.2017

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.oktobra plkst. 6.30 līdz 4.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma (VUGD) 35 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 18.36 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Čiekurkalna 1.līniju Rīgā, kur divstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dūmvadā dega sodrēji 0,5m2 platībā. No piedūmotajām telpām tika evakuēti divi cilvēki. Plkst. 19.41 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī uz trešdienu plkst. 4.43 VUGD saņēma izsaukumu uz Biķernieku ielu Rīgā, kur dzīvojamās mājas bēniņos bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka trīsstāvu dzīvojamās mājas bēniņos deg sadzīves mantas 4m2 platībā. No dzīvojamās mājas trešā stāva tika evakuēti astoņi cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 5.28.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, apgaismes ķermenis, augstsprieguma līnijas balsts, siltinājums pie dūmvada, auto pacēlājs, kūpinātava, dārza māja un divos gadījumos dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar Enkura ielā Rīgā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja ventilācijas šahtā iesprūdušu putnu.