VUGD papildina specializēto transportlīdzekļu klāstu ar astoņiem jauniem automobiļiemPrint

31.07.2017

31.jūlijā, plkst. 13.00 Tīraines ielā 13, Rīgā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņems astoņus jaunusspecializētos automobiļus – piecus glābšanas automobiļus un trīs ķīmijas automobiļus SCANIA 4x4, ar kuriem drīzumā izsaukumā dosies ugunsdzēsēji glābēji no Rīgas, Ventspils, Gulbenes, Jēkabpils, Jelgavas un Rēzeknes. 

Svinīgā jauno ugunsdzēsības transportlīdzekļu atslēgu nodošanas pasākumā piedalīsies Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa un VUGD priekšnieka vietnieki ģenerāļi Intars Zitāns un Normunds Plēgermanis.

Jaunie automobiļi tiks iegādāti VUGD Iekšējās drošības fonda programmas projekta ietvaros “Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta CBRNE un cilvēku izraisīto katastrofu glābšanas darbu reaģēšanas spēju kapacitātes stiprināšana”. Projekta mērķis ir uzlabot VUGD reaģēšanas spējas CBRNE (ķīmisko, bioloģisko, radioloģisko un kodolmateriālu) apdraudējumu, kā arī cilvēku izraisīto katastrofu glābšanas darbu gadījumā.

Turpinot papildināt specializēto transportlīdzekļu klāstu ar jaunām automašīnām, VUGD šogad saņems kopumā 38 jaunas un modernas ugunsdzēsības automašīnas. Jaunie specializētie transportlīdzekļi ir pilnībā aprīkoti ar modernākajām glābšanas un dzēšanas ierīcēm, kā arī pielāgoti VUGD vajadzībām.

 

Aicinām plašsaziņu līdzekļu pārstāvjus piedalīties svinīgajā automobiļu atslēgu nodošanas pasākumā.