Video galerijaPrint

Video materiāli par dažādām tēmām filmēti pēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pasūtījuma vai pārpublicēti ar video materiāla veidotāja atļauju.

 

Ūdenslīdēju apmācība

VUGD amatpersonas paaugstina kvalifikāciju ūdenslīdēju darbā. 2015.gada februāris, Ķeipene.

 

 Īsfilma par tālruni 112

 

112 - viens tālrunis visā Eiropā! Uz tālruņa numuru 112 jāzvana gadījumos, kad pastāv briesmas dzīvībai, veselībai, drošībai, apkārtējai videi vai īpašumam.

 

 Īsfilma "Glābēji"

 

Filma veidota par Liepājas ugunsdzēsēju glābēju darba ikdienu, attēlojot dažādu glābšanas darbu specifiku – ugunsgrēku dzēšanu, ķīmisko produktu noplūdes ierobežošanu ūdenī, palīdzību ceļu satiksmes negadījumos, darbu augstumā, ūdenslīdēju darbu. (Filmas režisors - Roberts Vītols). Filma veidota sadarbībā ar VUGD Kurzemes reģiona brigādi.

 

 

  Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas pārrobežu sadarbības projekti

 

Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros ir realizēti trīs projekti, ar kuru palīdzību ir papildināts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes autoparks un tehnika, lai kvalitatīvi un operatīvi veiktu glābšanas operācijas. Kopējais Eiropas Savienības līdzfinansējums ir 90%.

 

Iepazīšanās ar ugunsdzēsēja glābēja profesiju

 

Video pārpublicēts ar laikraksta "Ventas Balss" atļauju.

 

VUGD pārrobežu sadarbības projekts

 

Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros VUGD sadarbībā ar partneriem no Lietuvas un Baltkrievijas uzsāka projekta Civilās aizsardzības sistēmu sadarbība negadījumos, kas saistīti ar bīstamo kravu transportēšanu Latvijas – Lietuvas – Baltkrievijas pārrobežu reģionā (LLB-2-247) īstenošanu.

 

VUGD Balvu daļas mācību video

Ņemot vērā sabiedrības interesi par VUGD Balvu daļas veiktajām mācībām pie Ičas upes 2013.gada 26.septembrī, publiskojam VUGD rīcībā esošo praktisko mācību video.

 

Lielupe ECO praktiskās mācības piesārņojuma likvidēšanā Lielupē

Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas "Ekoloģisko avāriju seku likvidēšana un vides piesārņojuma mazināšana Lielupes baseina teritorijā" projekta ietvaros 2013.gada 13. septembrī Jelgavā Lielupes upē notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Lietuvas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kopīgas praktiskās mācības naftas piesārņojuma likvidēšanā.

 

Starpinstitūciju Reģionālā mēroga Civilās aizsardzības mācības REGEX 2012

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests 2012.gada 11.oktobrī rīkoja reģionālā līmeņa kompleksās civilās aizsardzības mācības.

Filma Bīstamā Robeža: 1.daļa "Pavasara Ķibeles"

Filmas skolēniem par ugunsdrošības un visparējās drošības jautājumiem.

 

Filma Bīstamā robeža: 2.daļa "Pamestā peldvieta"

 

Filma Bīstamā robeža: 3.daļa "Ugunsgrēks"

 

Filma Bīstamā robeža: 4.daļa "Ziemassvētku salūts"