Jaunākās ziņas

Tikai laimīga sagadīšanās glābj vīrieti no noslīkšanas; uz ledus atrasties ir bīstami!

25.02.2015

Šorīt, plkst. 8:30 VUGD saņēma informāciju, ka Neretas novada Zalves pagastā, Dienvidsusējas upē, ledū ir ielūzis cilvēks. Nokļūstot notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji noskaidroja, ka šorīt kāds 35-40 gadus vecs vīrietis, šķērsojot upi, ielūza ledū.

Uz ledus atrasties ir bīstami; VUGD aicina pieskatīt savus mājdzīvniekus!

23.02.2015

Daudzviet Latvijā ūdenstilpnes jau ir brīvas no ledus, tomēr vietām ūdenstilpnes klāj trausls un plāns ledus. VUGD brīdina, ka šobrīd atrasties uz ledus ir ārkārtīgi bīstami ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem.Ņemot vērā siltos laikapstākļus, turpinās strauja ledus kušana. Vietās, kur ūdeni klāj ledus, tas ir trausls, ļoti plāns un nevienmērīgs. Krasta līnijas daudzviet jau ir brīvas no ledus.

Konferencē akcentē moderno tehnoloģiju lomu katastrofu pārvaldīšanā

23.02.2015

Sestdien, 21.februārī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), piedaloties Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO kopīgi ar Eiropas Forumu cilvēkiem ar invaliditāti rīkotajā konferencē „Informācijas tehnoloģijas – cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanai”, informēja par moderno tehnoloģiju lomu sekmīgā katastrofu pārvaldīšanā.

Ziņu arhīvs Iepriekšējais Mēnesis Maijs 2012 Nākamais Mēnesis