Jaunākās ziņas

VUGD piedalās pasākumā "Drošības diena" Daugavpilī

01.10.2015

Šā gada 2.oktobrī skolēnu Drošības nedēļas ietvaros vairāk nekā 800 Daugavpils 4.klašu audzēkņu piedalīsies līdz šim Latgalē vērienīgākajā bērnu drošības izglītības pasākumā “Viena diena drošībai”, ko organizē VAS “Latvijas dzelzceļš” sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD),  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD), Valsts Policiju (VP), Ceļu satiksmes drošības direkciju, Latvijas Interneta asociācijas Net-Safe Latvia Drošāka interneta centru, Latvijas Banku, kā arī uzņēmumiem “Sadales tīkls”, “Latvijas Valsts meži” un “Latvijas Gāze”. 

Parūpēsimies par saviem vecākiem un vecvecākiem!

01.10.2015

Atzīmējot Starptautisko Veco ļaužu dienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina parūpēties un atgādināt saviem vecākiem un vecvecākiem par drošību!

Ugunsgrēkā Ludzas novadā gāja bojā 94 gadus veca sieviete

01.10.2015

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30.septembra plkst. 6.30 līdz 1.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 44 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, savukārt pieci no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos gāja bojā viens cilvēks, bet cieta – viens.

Ziņu arhīvs Iepriekšējais Mēnesis Maijs 2012 Nākamais Mēnesis